KONST / Litografier / Färglitografi 14035061
nr 1403 5061
Olle Kåks
(1941-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 123/150, daterad -82. Motivet: 62x47, yttermått inklusive ram: 77x61 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 14 juni 2021
kl 18:34:58
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
Olle Kåks
Läs mer om Olle Kåks